Aquaforest Ca Plus
Aquaforest Ca Plus is verkrijgbaar in 2 volumes:
- 200ml
- 2000 ml
Aquaforest Ca Plus is een zeer geconcentreerde formule voor het verhogen van het calciumgehalte in zeeaquaria. Ca Plus is gemaakt om tekorten en plotse calciumdalingen te handhaven. Vanwege de meest assimileerbare vorm zorgt het voor een gemakkelijke verhoging van het calciumgehalte in het aquarium. Calcium is nodig om koralen te laten groeien en de tekortkomingen ervan kunnen leiden tot aanzienlijke remming of groeiachterstand. Ca Plus ondersteunt verkalking en zorgt voor een gezonde groei van koralen. De effectiviteit van Ca Plus-suppletie hangt af van het juiste KH-niveau, daarom wordt het aanbevolen om producten te gebruiken die de carbonaathardheid verhogen (KH Plus of KH Buffer).
Dosering: 10 ml Ca Plus verhoogt het calciumniveau met 15 mg / l (ppm) in 100 l  water. De maximale dagelijkse dosis is 20 ml Ca Plus per 100 l water. Het aanbevolen calciumgehalte in het rifaquarium is 380-460 / l (ppm). Zorg ervoor dat uw magnesiumgehalte binnen het aanbevolen bereik ligt voordat u probeert uw calcium- en alkaliteitspiegel te verhogen of aan te passen.
Bevat CaCl2. Veroorzaakt ernstige oogirritatie. Buiten bereik van kinderen houden. Oogbescherming. BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten. Verwijder contactlenzen, indien aanwezig en gemakkelijk te doen. Blijf spoelen. Als oogirritatie aanhoudt: een arts raadplegen.
Bij Picasso Aquarium kunt u altijd terecht in onze winkel voor vragen, advies of garantie (ook als u dit product in onze webshop heeft gekocht)! Bij aankoop van uw dit product in onze winkel (of online en komt het in de winkel afhalen) kunt u deelnemen aan ons Klanten Loyaliteit Programma waarbij u voor tegoedbonnen kunt sparen!



